40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Cik pārliecinoši uzvarēs Zverevs?

Roterdama, 12:00 @ 03.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Roterdamas ATP 500 turnīrā savā starpā tiksies Vācijas pārstāvis Aleksandrs Zverevs (ATP #7) un Kazahstānas tenisists Aleksandrs Bubliks (#43). Vairāk nekā skaidrs, ka šajā cīņā favorīts ir Zverevs, tomēr jautājums, vai sagaidāma sagrāve, ir aktuāls…

Zverevs sezonas pirmajā “Grand Slam” rādīja atzīstamu tenisu un apstājās ceturtdaļfinālā, kur piekāpās nākamajam čempionam Novakam Džokovičam. Savukārt Bubliks ļoti labi sācis sezonu. Pat varētu teikt izcili, jo pagājušajā nedēļā tika līdz finālam Singapūras turnīrā, kur trijos setos zaudējam Austrālijas talantam Popirinam.

Bubliks ir labā formā, tomēr novērots, ka tāda līmeņa tenisisti, pēc aizspēlēšanās līdz finālam vienā nedēļā, nākamajā nerāda īpaši labu spēli, jo mentāli vēl atrodas iepriekšējā turnīrā. Bubliks ir interesants spēlētājs, bet Zverevs šajā spēlē būs pārliecinošs favorīts un prognozēju, ka Kazahstānas pārstāvim nav lielu izredžu.

Prognoze neprecīza – Bubliks uzvar 7:5, 6:3

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Zvereva uzvara ar -4,5 geimu handikapu
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19