40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Chiefs” vai “Raiders”

Lasvegasa, 3:20 @ 15.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Došu pēdējo iespēju Kanzassitijas “Chiefs” komandai sevi atgriezt sarunās par titulu šajā sezonā. Šoreiz spēle viesos pret Lasvegasas “Raiders”. “Chiefs” pēdējās 3 spēlēs izskatās absolūti ne savā ādā. Lai arī pavisam konkrētus iemeslus grūti nosaukt, problēmas ir komandai kopumā.

“Chiefs” arī iepriekš bijuši brīži, kad spēle nevedas, taču tas nav bijis ieildzis tik ilgi. Pēdējā spēlē pret “Packers” gan uzlabojumus parādīja vājākais komandas posms – aizsardzība. Es uzskatu, ka, lai arī pretinieks bija ar rezerves “quarterback”, tomēr aizsardzībai šādi momenti nāk tikai par labu un tas būs labs iemesls saņemties un turpināt sezonu.

Mana likme balstīta ne tik ļoti uz “Chiefs” atdzimšanu, kā uz “Raiders” piedzīvotajām nedienām pēdējo nedēļu laikā. Avārijas dēļ cietumā nonāks vadošais “Raiders” piespēļu ķērājs Henrijs Ragss, no komandas atlaists aizsargs Arnets par muļķošanos Twitter. Ir acīmredzams, ka šie notikumi morāli ietekmējuši komandu, ko var just spēlētāju un treneru intervijās.

Lieku uz “Chiefs” uzvaru ar vismaz 3 punktu pārsvaru (handikaps -3). Ja “Chiefs” izmantos savus skrējējus pietiekoši daudz, uzskatu, ka spēs atgūt savu formu, gūstot tuvu 30 punktiem.

Prognoze precīza: “Chiefs” uzvara 41:14

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Chiefs" handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54