Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Chargers” jāuzvar “Ravens”

Baltimora, 20:00 @ 17.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svētdienas vakarā NFL notiks ļoti skatāma un daudz skatītājiem intriģējoša spēle starp Losandželosas “Chargers” un Baltimoras “Ravens” komandām. “Chargers” ir šī gada patīkamais pārsteigums NFL. Komanda pašlaik atrodas 1. (!!!) vietā AFC konferencē un ir uzvarējusi lielisko “Chiefs” uzbrukumu, ļoti rezultatīvā un dīvainā spēlē pieveica “Browns” aizsardzību.

“Quarterback” Džastins Herberts spēlē NFL tikai otro sezonu, taču izskatās kā viens no labākajiem pašlaik līgā. Lieliska pacietība un precizitāte no Herberta, kā arī “Chargers” komandas vispusīgais ieroču arsenāls uzbrukumā ir pietiekošs, lai šogad sagādātu problēmas jebkurai komandai.

Likt pret “Ravens” vienmēr ir bīstami. Personīgi ļoti interesanta komanda, kuras “quarterback” Lamārs Džeksons šosezon ir pamatīgi uztrenējis savas piespēlētāja prasmes un ir kļuvis vēl neparedzamāks pretiniekiem kā jebkad. Tāpat kā “Chargers”, arī “Ravens” ir 4 uzvaras un 1 zaudējums, taču 3 no šīm uzvarām ir bijušas neticamas izglābšanās, kur 2 no uzvarām ir bijušas papildlaikā, ieskaitot spēli šonedēļ otrdienas naktī.

Uzskatu, ka nogurums un traumēto spēlētāju saraksta garums traucēs “Ravens” šajā spēlē rādīt 100% no savām spējām, savukārt “Chargers”, izstrādājot lielisku plānu aizsardzībā, spēs apturēt “Ravens” un šo spēli ielikt sev kabatā. Prognozēju “Chargers” uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Ravens” uzvara 34:6

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Chargers" uzvara
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.14
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54