Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Celtics” otrā spēle divu dienu laikā

Ņujorka, 2:30 @ 07.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Naktī uz piektdienu NBA laukumos risināsies četras spēles. Ņujorkā tiksies vienas divīzijas komandas – “Knicks” un Bostonas “Celtics”. Interesanti, ka abām vienībām ir pa 18 uzvarām un 20 zaudējumiem, tādējādi Austrumu konferencē dalot 10. un 11. vietu.

“Knicks” atkopusies pēc Covid-19 saslimšanas, un ierindā ir praktiski visi labākie spēlētāji. Zināms, ka nepalīdzēs Kemba Volkers, bet uz jautājuma zīmes ir Nerlenss Noels. Iepriekšējā spēlē Ņujorka apspēlēja Indiānas “Pacers”, tādējādi pārtraucot divu neveiksmju sēriju.

Līdzīga situācija ar Covid-19 ir arī “Celtics” rindās. Aizvadītajā naktī kreklu atkal uzvilka Džeisons Teitums, kuram tas bija pirmais mačs kopš 25. decembra, tomēr Bostona zaudēja nestabili spēlējošajai Sanantonio “Spurs”.

Gan “Knicks”, gan “Celtics” ar sniegumu šosezon nevar būt apmierinātas. Līdzšinējās divās tikšanās reizēs komandas panākumus dalījušas uz pusēm, turklāt ceturtais savstarpējais mačs būs pēc divām dienām. Ja salīdzina mājas un izbraukumu bilances, tad Ņujorkai savā laukumā ir astoņas uzvaras un 11 zaudējumi, bet Bostonai viesos septiņas uzvaras un 12 neveiksmes.

Zaudējums “Spurs” var būt kā labs grūdiens, jo neveiksmes gadījumā komanda nebūs pat “play-in” zonā. Džeisons Teitums ir atpūties, arī aizvadītajā naktī viņš nenospēlēja labi, tāpēc prognozēju, ka šonakt viss mainīsies un “Celtics” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Knicks” uzvara 108:105

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Celtics" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29