Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Cardinals” apturēs pretiniekus

Arizona, 23:05 @ 19.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svētdienas otrā cēliena spēles NFL iesāks duelis starp Arizonas “Cardinals” un Minesotas “Vikings”. “Cardinals” komanda pirmajā spēlē diezgan pārsteidzoši sagrāva “Titans”, spējot ļoti veiksmīgi apturēt “Titans” lielāko trumpi skrējiena uzbrukumu, kā arī tika galā ar piespēlēm.

“Cardinals” lēnām, bet pamatīgi ir augusi pēdējos gados un tās trumpis noteikti ir piespēļu uzbrukums, jo saspēli vada Kailers Murrijs, kurš spēj atdot izcilas piespēles un spēj arī pats skriet ar bumbu. Viens no piespēļu ķērājiem superzvaigzne Deandre Hopkins ir viens no Kailera mīļākajiem uzbrucējiem, kam tēmēt piespēli.

“Vikings” komanda pagājušonedēļ papildlaikā piekāpās Sinsinati “Bengals”. Spēle “Vikings” izvērtās smaga un sarežģīta, kurā ar ļoti mainīgām sekmēm komanda uzbruka gan pa zemi, gan pa gaisu, tā arī nespējot radīt nekādu pārliecību par savu spēku pret ne pārāk augsti vērtēto “Bengals”.

Uzskatu, ka Arizonas komanda uzvarēs šo spēli. Ja komanda spēja noturēt “Titans” un visa NFL lielāko titānu Deriku Henriju, tad komandai būtu jābūt spējīgai apturēt arī “Vikingu” Dalvinu Kuku. Aizsardzībā Arizonai ir pietiekami jaudīgi spēlētāji, lai nepieļautu lielas izspēles.

Prognozēju “Cardinals” uzvaru ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -4).

Prognoze neprecīza: “Cardinals” uzvara 34:33

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Cardinals" handikaps -4
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.89
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54