40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: būs septītais mačs!

Minesota, 4:00 @ 30.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

NBA izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā palikusi vairs tikai viena sērija, kas ir starp Minesotas “Timberwolves” un Memfisas “Grizzlies”. Pēc piecām spēlēm vadībā ar 3-2 atrodas Memfisa, tādējādi Minesota savā laukumā naktī uz sestdienu nevar atļauties zaudēt.

Manuprāt, šī ir aizraujošākā pirmās kārtas sērija, ko var nodēvēt par jaunības derbiju starp Karlu Entoniju Taunsu, Entoniju Edvardsu un Dža Morantu. Jau iepriekšējā mačā “Timberwolves” atradās ļoti pateicīgās pozīcijās, lai uzvarētu, tomēr Morants nokārtoja galotni “Grizzlies” komandai.

Šo sēriju vērtēju kā 50/50, un “Timberwolves” šis ir svarīgākais mačs sezonā. Mājiniekiem ir pietiekami daudz meistarīgu spēlētāju, lai saglābtu sezonu un panāktu septīto spēli. Prognozēju “Timberwolves” uzvaru ar vismaz diviem (-1,5) punktiem.

Prognoze neprecīza: “Grizzlies” uzvara 114:106

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Timberwolves" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.10
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73