40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Bursaspor” uzņem “Afyon”

Bursa, 19:00 @ 21.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola čempionāta svētdienas noslēdzošajā cīņā tiksies “Bursaspor” un “Afyon” komandas. Turnīra tabulā komandas neatrodas nekur tālu viena no otras, jo “Bursaspor” ieņem 10. vietu ar deviņām uzvarām un 15 zaudējumiem, bet “Afyon” pašlaik ir 8. spēcīgākā komanda ar 12 uzvarām un tikpat zaudējumiem.

Pēdējās nedēļās “Bursaspor” uzņēmusi apgriezienus un izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas. “Afyon” cīnās par vietu izslēgšanas spēlēs, tomēr komandā iestājusies krīze, jo pēdējās piecās spēlēs piedzīvoti četri zaudējumi, bet sezonā kopumā komandas kontā viesos ir piecas uzvaras un septiņi zaudējumi.

Prognozēju, ka “Bursaspor” izcīnīs uzvaru. Komanda savā laukumā spēlē labi, un “Afyon” būs lielas problēmas groza apakšā, jo garie spēlētāji nav tik atlētiski kā pretiniekiem. Vienīgais veids, kā “Afyon” var uzvarēt, ir ar labu tālmetienu precizitāti, taču neticu, ka komanda šodien spēlēs labi, tāpēc par mača favorīti uzskatu “Bursaspor”.

Prognoze precīza: “Bursaspor” uzvara ar 81:75

Lielākais iepazīšanās totalizatora bonuss Latvijā – 150 EUR naudas atmaksa!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Bursaspor" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63