40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Bursaspor” savā laukumā ir lieliska

Bursa, 19:00 @ 07.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola čempionātā sestdien norisināsies pēdējā regulārās sezonas kārta. “Bursaspor”, kas tikko iekļuvusi ULEB Eirokausa finālā un ir pavisam tuvu tam, lai nākamajā sezonā spēlētu ULEB Eirolīgā, svarīgā mačā tiksies ar “Gaziantep”. Panākums “Bursaspor” nepieciešams tamdēļ, lai pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā izvairītos no “Anadolu Efes” un “Fenerbahce”.

“Bursaspor” ir ļoti labs galvenais treneris, kurš arī saņēma apbalvojumu kā labākais treneris Eirokausā, kā arī sezonas gaitā komanda labi papildinājusi sastāvu, jo tai pievienojies Džons Holands, saspēles vadītāja pozīcijā labi savus pienākumus pilda Deriks Nīdhems, kā arī ir daudzi labi vietējie turki.

Savā laukumā “Bursaspor” piedzīvojusi tikai divus zaudējumus 14 Turcijas čempionāta mačos, un vienīgajā tikšanās reizē komanda apspēlēja “Gaziantep”, tāpēc prognozēju “Bursaspor” panākumu arī sestdien ar vismaz diviem (-1,5) punktiem.

Prognoze precīza: “Bursaspor” uzvara 85:82

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Bursaspor" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.60
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73