Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Buducnost” un “Gran Canaria” turēsies pretī

Podgorica, 20:00 @ 03.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirokausā šovakar piecas spēles, bet manu uzmanību pievērsušas divas cīņas B grupā. Vispirms “Buducnost” tiksies ar “Virtus”. Ļoti labs sezonas sākums padevies “Buducnost”, kas, ņemot vērā gan Eirokausu, gan Adrijas līgu, piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu. Komandas rindas starpsezonā papildināja pieredzējušais Micovs no “Olimpia”, kā arī Kurica no “Crvena Zvezda”.

Nedrīkst aizmirst arī produktīvos amerikāņus un vietējos spēlētājus, kas pārsvarā ir no valstsvienības kodola. “Virtus” mērķis ir uzvarēt Eirokausā un iekļūt Eirolīgā, taču pagājušajā sezonā tas neizdevās. Itālijas komandas rindās palicis Milošs Teodosičs un pievienojies Niko Manions, komplektācija ir laba, tomēr rezultātus var dēvēt par “amerikāņu kalniņiem”. Prognozēju, ka “Buducnost” izrādīs pretestību un nezaudēs ar vairāk kā deviņiem punktiem (handikaps +9).

Mazliet vēlāk sagaidāms Spānijas derbijs – “Valencia” pret “Gran Canaria”. Valensijas sastāvu šosezon var nodēvēt par spāniskāku, ja salīdzina ar iepriekšējām sezonām, taču starpsezonā komandas rindas pameta vairāki līderi un kopumā komplektācija nav tik laba kā iepriekš, ko pierāda zaudējums Spānijas līgā pret “Real Betis”.

Jau no sezonas sākuma “Gran Canaria” demonstrē atzīstamu sniegumu, komplektācija ir laba, bet sezonas pirmajā savstarpējā duelī uzvarēja “Valencia” ar septiņiem punktiem. Lai gan mačs būs izbraukumā, prognozēju, ka “Gran Canaria” turēsies pretī un nezaudēs ar vairāk kā deviņiem punktiem (handikaps +9).

Ekspreša prognoze: “Buducnost” +9 (1,50) x “Gran Canaria” +9 (1,45)

Prognoze precīza: “Buducnost” uzvara 86:82, “Gran Canaria” uzvara 90:89

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Buducnost" handikaps +9 x "Gran Canaria" handikaps +9
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.17
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73