40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Bruins” izmantos pretinieku problēmas

Bostona, 2:00 @ 10.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Otavas “Senators” piemeklējušas ar Covid-19 saistītas problēmas – protokolā nonākuši un maču pret Bostonas “Bruins” izlaidīs uzbrucēji Konors Brauns, Ostins Vatsons un Dilans Gambrels, kā arī aizsargs Niks Holdens. Piesardzības nolūkos tika pieņemts lēmums atcelt pirmdienas treniņu.

Četrus zaudējumus pēc kārtas piedzīvojušajai Otavas komandai priekšā stāv pārbaudījums pret “Bruins”, kas sezonu sākusi negaidīti neveiksmīgi. Mačs pret paplucināto “Senators” ir laba iespēja atkal piecelties kājās.

Bostona uzvarējusi desmit no pēdējiem 11 savstarpējiem dueļiem, un prognozēju, ka laukuma saimnieki virsroku ņems arī gaidāmajā spēlē, turklāt tas notiks ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze neprecīza: “Bruins” uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Bruins" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23