40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Browns” un “Cardinals” spēlēs rezultatīvi

Klīvlenda, 23:05 @ 17.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Klīvlendas “Browns” pret Arizonas “Cardinals” ir kārtīga “bokseris pret cīkstoni” tipa spēle. “Browns” komandai ļoti patīk un sanāk bumbu pārvietot pa zemi skrienot, savukārt “Cardinals” izspēlē skaistas piespēles jebkādā attālumā.

“Browns” komanda vidēji spēlē gūst 28,4 punktus, un tas ir ieskaitot drausmīgo sniegumu pret “Vikings”, kur tika gūti tikai 14 punkti. Pārējās spēlēs “Browns” spēlē daudz labāk, viņu skrējēju duets Niks Čabs un Karīms Hants ir jebkuras komandas sapnis un murgs vienā reizē, un pat ar vidēju spēli komandas “quarterback” Beikers Meifīlds spēs bumbu pārvietot pa gaisu, lai virzītu uzbrukumu uz priekšu.

Arizonas “Cardinals” šogad ir pirmajā vietā NFL ar 5 uzvarām un nevienu zaudējumu. Pēdējā nedēļā spēle bija visneizteiksmīgākā, un nelielas bažas rada “quarterback” Kailera Murija pleca trauma, taču spēlētājs aizvada vieglus treniņus un komanda pavisam noteikti ļaus viņam piedalīties spēlē. Vidēji spēlē gūstot 31,4 punktus, “Cardinals” šogad droši virzās pretī “playoff”. Atslābt komanda nevar – tā spēlē NFC West divīzijā, kur visas 4 komandas ir ļoti spēcīgas un grib nodrošināt “playoff”, izcīnot pirmo vietu divīzijā.

Mana prognoze uz šo spēli ir punktu skaits. Bukmeikeri noteikuši, ka spēlē būs ap 49-50 punktiem. Ņemot vērā komandu jaudas un “Browns” traumu skaitu aizsardzībā, uzskatu, ka šis skaitlis būs lielāks! Prognozēju vairāk par 49,5 punktiem.

Prognoze precīza: “Cardinals” uzvara 37:14

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 49,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54