Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Bosnijā spēlēt ir sarežģīti

Zenica, 16:00 @ 13.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules kausa kvalifikācijas D grupā Somijas valstsvienība viesosies pie Bosnijas un Hercegovinas. Abas izlases vēl reāli pretendē uz vismaz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, jo somi ar astoņiem punktiem ir trešajā vietā, bosnieši ar septiņiem punktiem ir ceturtie, bet 2. vietā esošajai Ukrainai ir deviņi punkti, taču par spēli vairāk.

Uzskatu Bosniju un Hercegovinu par spēles favorīti. Ir ļoti grūti spēlēt Bosnijā un Balkānos kopumā. Protams, ka abas komandas būs motivācijas pilnas uzvarēt, taču, manuprāt, tieši mājas sienas būs tās, kas nosvērs svaru kausus par labu Bosnijai.

Pēdējās piecās spēlēs bosnieši nav piedzīvojuši nevienu zaudējumu, ieskaitot neizšķirtu pret Franciju, kamēr Somijai pēdējos piecos mačos divas neveiksmes. Savstarpējā duelī martā komandas sadalīja punktus, bet pēdējos četros dueļos Bosnijai tikai viena neveiksme pret Somiju, tāpēc prognozēju mājinieku panākumu.

Prognoze neprecīza: Somijas uzvara 3:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Bosnijas un Hercegovinas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71