40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Blues” pret novājināto “Avalanche”

Sentluisa, 3:00 @ 23.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Kolorādo “Avalanche” šosezon neapšaubāmi ir starp labākajām komandām un galvenajām pretendentēm uz Stenlija kausu. Taču vienībai nācies izlaist nedēļu, jo vairāki hokejisti nonāca Covid-19 protokolā, bet vēl virkne tika atzīmēta kā kontaktpersonas. Starp viņiem ir arī līgas otrais labākais snaiperis Miko Rantanens, kurš tādējādi nevarēs doties laukumā.

Lielāks iztrūkums gan jūtams vārtsargu līnijā. Vēl kādu laiku ārpus ierindas būs Filips Grubauers, tāpēc nasta jānes diviem šosezon iemainītiem vārtsargiem – Devanam Dubnikam un Junasam Juhansonam.

Sentluisas “Blues” atrodas Rietumu divīzijas piektajā vietā, tāpēc jāplēšas par tikšanu izslēgšanas mačos. Uzvara pret “Avalanche” dotu enerģiju veikt tik ļoti nepieciešamo izrāvienu. Sezonas dueļos bilance ir 4-1 Kolorado labā, taču trīs no četrām uzvarām bijušas saspringtos mačos, kas beigušies ar vienu vārtu starpību.

Prognozēju, ka “Blues” izcīnīs uzvaru pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Avalanche” uzvara 4:2

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Blues" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients3.00
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23