Prognoze: “Blues” pret novājināto “Avalanche”

Sentluisa, 3:00 @ 23.04.2021

Prognoze neprecīza!

Kolorādo “Avalanche” šosezon neapšaubāmi ir starp labākajām komandām un galvenajām pretendentēm uz Stenlija kausu. Taču vienībai nācies izlaist nedēļu, jo vairāki hokejisti nonāca Covid-19 protokolā, bet vēl virkne tika atzīmēta kā kontaktpersonas. Starp viņiem ir arī līgas otrais labākais snaiperis Miko Rantanens, kurš tādējādi nevarēs doties laukumā.

Lielāks iztrūkums gan jūtams vārtsargu līnijā. Vēl kādu laiku ārpus ierindas būs Filips Grubauers, tāpēc nasta jānes diviem šosezon iemainītiem vārtsargiem – Devanam Dubnikam un Junasam Juhansonam.

Sentluisas “Blues” atrodas Rietumu divīzijas piektajā vietā, tāpēc jāplēšas par tikšanu izslēgšanas mačos. Uzvara pret “Avalanche” dotu enerģiju veikt tik ļoti nepieciešamo izrāvienu. Sezonas dueļos bilance ir 4-1 Kolorado labā, taču trīs no četrām uzvarām bijušas saspringtos mačos, kas beigušies ar vienu vārtu starpību.

Prognozēju, ka “Blues” izcīnīs uzvaru pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Avalanche” uzvara 4:2

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: "Blues" uzvara pamatlaikā
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
3.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Likmes
9
Precīzas
4
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
109
Precīzas
44
Zaudētas
61
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT