40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Blahovičs pret Tekseiru

Abū Dabī, 0:00 @ 31.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

UFC 267 ir sagatavots tieši Latvijas skatītājiem, jo cīņu sākums ap plkst. 18:00 un galvenā cīņa par pussmagā svara titulu starp poli Janu Blahoviču un brazīlieti Gloveru Tekseiru būs ap pusnakti. Jans Blahovičs ir izpelnījies iesauku “polish power” un ne velti – 28 cīņās izpildīti 8 nokauti un 9 uzvaras ar sāpju paņēmienu.

Polis sit stipri, ļoti patīk ar kāju sist pretinieka korpusā, tādējādi atņemot cīņassparu un izturību cīņai ejot uz priekšu. Blahovičam ir lieliska aizsardzība pret gāšanu zemē, taču, ja to izdomā darīt pats – gan klinčā, gan uz zemes polis ir nosvērts, mierīgs un cenšas atrast risinājumus piebeigt cīņu.

Nekad nedomāju ka tas notiks, bet pēc 7 gadu pārtraukuma 41 gadu vecais Glovers Tekseira ir nonācis pie vēl vienas iespējas cīnīties par UFC titulu. Pēdējās 5 cīņās piedzīvojot karjeras atdzimšanu, Tekseira ir uzveicis tādus vārdus kā Entonijs Smits un Tjago Santos. Tekseiram patīk cīnīties kājās, taču arī uz zemes viņš pieprot pāris paņēmienus, ko apliecina 9 uzvaras ar sāpju paņēmienu.

Kaut arī neredzu daudz variantus Tekseiram šajā cīņā, uzskatu, ka abi cīkstoņi ir pierādījuši savu izturību un zoda cietību, līdz ar to drošākā likme ar interesantu koeficientu man šķiet tāda, ka cīņa ilgs vairāk par 2,5 raundiem.

5 raundu čempionu cīņas parasti nesākas ļoti ātrā tempā, jo izturības saglabāšana šajā svarā tomēr ir lielāks izaicinājums nekā vieglākā. Tādēļ uzskatu, ka pirmos divus raundus cīņa ieskriesies un pēc tam jau uzvarēs, kas sitīs precīzāk.

Prognoze neprecīza: cīņa noslēdzās 2. raundā

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 2,5 raundiem
Veikt likmi
KategorijaUFC
Koeficients 1.87
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54