Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Bilbao aizvadīs pirmo spēli mājās

Bilbao, 20:00 @ 23.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Spānijas basketbola čempionātā ceturtdienas vakarā tiksies “Bilbao Basket” un “Zaragoza”. Pagājušajā sezonā Bilbao spēlēja ļoti slikti, taču starpsezonā sastāvs palicis daudz stiprāks, turklāt pirmajā spēļu nedēļā komanda spēlēja daudz labāk nekā iepriekš, neskatoties uz to, ka piedzīvota neveiksme.

“Bilbao” šī būs pirmā spēle savā laukumā šosezon, un tas ir noteikti spēcīgs arguments, lai izcīnītu uzvaru, jo komandai vienmēr bijis lielisks fanu atbalsts. “Zaragoza” pirmajā sezonas spēlē savā laukumā tika galā ar “Manresa”, taču parādītā spēle nebija tik laba, kā es to gaidīju. Protams, ka spēles beigās “Zaragoza” izrāva uzvaru, taču “Manresa” ir jauna komanda, kamēr “Bilbao” ir daudz pieredzējušāka.

Jāteic, ka “Zaragoza” rotācija nav plaša, jo vairākiem spēlētājiem savainojumi, turklāt izbraukumos komanda nerāda labāko sniegumu. Prognozēju, ka “Bilbao Basket” uzvarēs ar divu punktu pārsvaru (handikaps -2).

Prognoze neprecīza: “Zaragoza” uzvara 100:76

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Bilbao Basket" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.15
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63