40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Bengals” būs pārāka

Ņūdžersija, 19:00 @ 31.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Viena no sezonas lielākajiem pārsteigumiem Sinsinatī “Bengals” dodas uz Ņujorkas “Jets” mājām, lai iegūtu kārtējo uzvaru un nostiprinātu savu pirmo vietu konferencē. “Bengals” komanda izskatās labāk ar katru spēli. Ļoti produktīvs duets izveidojies starp koledžas komandas biedriem Džo Burrovu un Džamāru Čeisu, kur Čeiss ir noķēris jau 6 “touchdown” piespēles un uzstādījis līgas iesācēju rekordu gūtajos jardos pēc 7 nospēlētām spēlēm. Komanda atrodas 7. Vietā gūtajos punktos vidēji spēlē, taču atrodas pa vidu topā skriešanas uzbrukumā. Vai tas spēlēs lielu lomu pret “Jets”?

“Jets” joprojām dzīvo ar savu vienu uzvaru pār “Titans”, kas notika diezgan brīnumainā kārtā papildlaikā, taču pārējās spēlēs “Jets” ir tie paši “Jets”, kurus zinām. Stabila līgas lejasdaļas komanda gan turnīra tabulā, gan statistikas ailītēs. Savainojumu guvis saspēles vadītājs Zaks Vilsons, taču, ņemot vērā arī viņa slikto sniegumu, vēl jāpaskatās, vai tas nāks par labu vai par sliktu komandai. Nedomāju, ka rezervistam ir lielas iespējas nedēļas laikā izglābt vāju komandu.

Uzskatu, ka “Bengals” uzvarēs abos puslaikos, tīri tādēļ, ka neredzu kā “Jets” varētu gūt vairāk par pāris punktiem šajā spēlē.

Prognoze neprecīza: “Jets” uzvara 34:31

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Bengals" uzvara abos puslaikos
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 2.20
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54