40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Benčiča ir favorīte

Ņujorka, 19:00 @ 08.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“US Open” sieviešu ceturtdaļfinālā tikai 18 gadus jaunā Lielbritānijas pārstāve Emma Radukanu, kura rangā ir tikai 150. vietā, sacentīsies ar Belindu Benčiču no Šveices, kura ieņem 12. vietu rangā. Šī būs pirmā reize, kad tenisistes satiksies kortā.

Radukanu Ņujorkā apliecina, ka tā nav nejaušība, ka viņa tiek uzskatīta par vienu no talantīgākajām spēlētājām tūrē. Turnīru uzsākot jau kvalifikācijā, Radukanu aizvadījusi kopā septiņas cīņas. Izloze britu pārstāvei bija veiksmīga, jo līdz ceturtdaļfinālam netika aizvadīta spēle pret TOP20 tenisisti.

Līdz ar vairāku labu spēlētāju zaudējumiem Benčičai pavērusies lieliska iespēja olimpisko spēļu zeltam pievienot arī “US Open” titulu. Pirmās trīs kārtas bija salīdzinoši vieglas, jo nevienā no setiem netika zaudēts vairāk par četriem geimiem, taču astotdaļfinālā pret Igu Švjonteku bija jāspēlē taibreiks, taču Benčiča tik un tā triumfēja divos setos.

Abas dāmas vietu ceturtdaļfinālā ir pelnīti izcīnījušas, bet tagad daudz kas būs atkarīgs no pieredzes. Šajā ziņā priekšrocība ir Benčičai, kura iepriekšējās divās kārtās tika galā ar nopietnām tenisistēm, tāpēc prognozēju, ka šveiciete uzvarēs un iekļūs pusfinālā.

Prognoze neprecīza: Radukanu uzvara 6:3, 6:4

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Benčičas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.69
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19