Prognoze: “Bayern” iespēja pakāpties augstāk

Stambula, 20:45 @ 04.04.2022

Prognoze neprecīza!

Netipiski, bet arī pirmdienā norisināsies ULEB Eirolīgas spēle. Stambulas “Fenerbahce”, kas šajā sezonā nebūs starp astoņām labākajām, jo ar bilanci 9-16 atrodas 12. vietā, uzņems Minhenes “Bayern”, kas ar 13 uzvarām un 12 neveiksmēm ieņem 8. vietu un garantējusi vietu “play-off”.

Turcijas čempionātā “Fenerbahce” izdevās tikt pie panākuma, taču pirms tam četru spēļu nogrieznī bija tikai un vienīgi neveiksmes, ieskaitot trīs zaudējumus Eirolīgā. “Bayern” uzsākusi sarežģītu posmu – pirmajā aprīlī komanda sagrāva “Crvena Zvezda”, nākamajā dienā bez variantiem zaudēts Vācijas Bundeslīgā, bet šodien spēle jau Stambulā, turklāt mači būs arī 6. un 8. aprīlī.

Turnīra tabulā “Bayern” vēl par pakāpties augstāk, un “Fenerbahce” šis mačs īsti neko nenozīmē. Minhenē novembra vidū “Bayern” uzvarēja un prognozēju, ka Vācijas komanda triumfēs arī pirmdienas vakarā.

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara 81:76

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Bayern" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.10
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Par ekspertu

Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...

Likmes
16
Precīzas
10
Zaudētas
6
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
141
Precīzas
78
Zaudētas
62
Atgrieztas
2
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT