40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Bautista Aguts pret Opelku par vietu pusfinālā

Toronto, 20:20 @ 13.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Toronto notiekošā ATP turnīra ceturtdaļfinālā sacentīsies Spānijas tenisists Roberto Bautista Aguts, kurš rangā atrodas 17. vietā, un amerikānis Reilijs Opelka, kurš ir 32. labākais tenisa spēlētājs pasaulē. Pēdējā tikšanās reizē, kas notika martā, uzvaru izcīnīja spānis trijos setos.

Otrajā kārtā Bautista Aguts uzvarēja visai pārliecinoši, taču sīvāka cīņa bija pret Djego Švarcmanu, kur bija nepieciešami trīs seti uzvarētāja noskaidrošanai. Spānis demonstrēja labu tenisu, kas nodrošināja vietu starp astoņiem labākajiem sportistiem, turklāt jāpiezīmē, ka viņš ātri pielāgojies “hard” segumam.

Opelka Toronto aizvadījis trīs cīņas nevis divas, kā tas ir šodienas pretinieka gadījumā. Amerikānis ticis galā veiksmīgi ar visām grūtībām, jo divi no trim mačiem noslēdzās trijos setos, turklāt kopumā aizvadīti trīs taibreiki. Viena no panākumu galvenajām atslēgām ir labā serve.

Divos no trim savstarpējiem dueļiem uzvarējis Bautista Aguts, turklāt abi panākumi gūti uz cietā seguma, kas liek domāt, ka tāds pats iznākums būs arī šodien, tāpēc prognozēju, ka Bautista Aguts izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: Opelkas uzvara 6:3, 7:6(1)

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Bautista Aguts uzvarēs
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.72
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19