40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Barcelona” vēl viss nav kārtībā

Grankanārija, 22:30 @ 22.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Spānijas basketbola čempionātā otrās spēles aizvadīs “Gran Canaria” un Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona”. Sezonas ievadā “Gran Canaria” pārspēja “Fuenlabrada” pagarinājumā. Kopumā redzētais sniegums man patika, lai gan nevar nepieminēt, ka komanda izlaida 25 punktu pārsvaru.

Lielas grūtības bija “Barcelona”, kas savā laukumā tikai ar septiņiem punktiem pārspēja “Murcia”. Barselonas parādītais sniegums man ne īpaši patika, vēl viss nav salikts pa plauktiņiem, tāpat komandas iekšienē ir problēmas ar Nikolu Mirotiču, un tas noteikti ietekmē komandas spēli.

Ņemot vērā visus iepriekšminētos faktus un to, ka ceļojums uz Grankanāriju nav tik viegls, prognozēju, ka laukuma saimnieki “Gran Canaria” nezaudēs ar vairāk nekā septiņiem punktiem (handikaps +7,5).

Prognoze neprecīza: “Barcelona” uzvara 82:64

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Gran Canaria" handikaps +7,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63