Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Baenas un Monfīsa cīņa varētu ieilgt

Belgrada, 17:00 @ 26.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Serbijas galvaspilsētā Belgradā notiekošajā 2. māla turnīra astotdaļfinālā šodien uzvarētāju noskaidros spānis Roberto Karvaljess Baena un francūzis Gaels Monfīss. Rangā Baena pašreiz atrodas 98. vietā, savukārt Monfīss ieņem 15. vietu.

Karvaljess Baena ir pazīstams ar Belgradas laukumiem, jo startēja kvalifikācijā, kā rezultātā šis viņam būs jau ceturtais mačs. Lielākās grūtības sagādāja kvalifikācijas izšķirošā cīņa, kurā spānis uzvarēja ar 6:4, 6:4, savukārt pamatturnīru viņš iesāka ar 6:4, 6:0 panākumu.

Monfīss šosezon aizvadījis tikai piecas cīņas, kas saistīts ar dažādiem savainojumiem. Pirms nedēļas Lionā francūzis tika pie pirmās uzvaras 2021. gadā, taču ir skaidrs, ka viņš ir vēl tālu no optimālās formas, tāpēc abu tenisistu izredzes uzvarēt ir līdzvērtīgas. Pēdējās divās neveiksmēs Monfīss spēja uzvarēt vienu setu, kas liek domāt, ka arī šodienas cīņā mačs varētu ieilgt.

Prognozēju, ka spēlē būs vairāk par 22,5 geimiem.

Prognoze precīza: Karvaljesa Baenas uzvara 6:1, 3:6, 7:6(4)

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: kopā vairāk par 22,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19