40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Avangard” un CSKA 3. cīņa

Balašiha, 19:30 @ 22.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

KHL fināls uzņem apgriezienus, un ceturtdienas vakarā finālsērijas trešo spēli aizvadīs Omskas “Avangard” un Maskavas CSKA. Pēc pirmajiem diviem mačiem rezultāts ir vienāds 1-1. Sēriju ar 4:1 uzvaru iesāka “Avangard”, bet divas dienas vēlāk CSKA triumfēja ar 3:0.

Tagad sērija pārcelsies uz “Avangard” laukumu, un tā Omskai būs priekšrocība, tiesa, jāatceras Austrumu konferences fināls, kurā uzvaras izcīnīja tikai un vienīgi viesu komandas.

Meistarības un talanta ziņā, protams, CSKA ir pārsvars, turklāt gribu teikt, ka visas sērijas ietvaros Maskavas komanda ir favorīte, lai gan Bobs Hārtlijs ar kārtību, disciplīnu un mieru jau ir izdarījis daudz un var vēl panākt lielas lietas. Daudz kas būs atkarīgs no abu vārtsargu snieguma, un arī šajā aspektā CSKA ir pārsvars, turklāt par komandas vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.

Prognozēju, ka CSKA izcīnīs uzvaru un kopā netiks gūti vairāk par 5,5 vārtiem.

Prognoze precīza: CSKA uzvara 2:1

Īpašais piedāvājums: “Avangard” un CSKA cīņa par Gagarina kausu [Noslēdzies]

Vēsture runā: CSKA izbraukumos pret “Avangard” jūtas komfortabli

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: CSKA uzvara un mazāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.90
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45