40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vēsture runā: CSKA izbraukumos pret “Avangard” jūtas komfortabli

Bobs Hārtlijs, likmetv
22. aprīlis, 2021, 11:26
Bobs Hārtlijs | Foto: KHL.ru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezona sasniegusi savu kulmināciju jeb Gagarina kausa ieguvējam vēl atlicis uzvarēt tikai trīs spēles. Kausa finālsērija šovakar plkst. 19:30 pēc Latvijas laika turpināsies Balašihā, kur Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” uzņems Maskavas CSKA.

Rezultāts sērijā ir neizšķirts: 1:1. Pirmās divas spēles aizritēja “armijnieku” mājās un uzvaras tika dalītas uz pusēm: sērijas atklāšanas spēle “Avangard” ar 4:1 guva panākumu, bet otrajā cīņā CSKA parādīja savu klasi, uzvarot 3:0.

27 May
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Koeficienti uz abām sērijas ievada spēlēm bija teju identiski: uz “Avangard” panākumu pamatlaikā koeficients bija mazliet virs četri, līdzīgs tas bija arī uz neizšķirtu iznākumu, bet CSKA uzvara tika kotēta ar 1,80.

Šīvakara spēlē vērojams mazliet cits stāsts: bukmeikeri uzskata, ka izbraukumā CSKA var neveikties tik viegli un koeficients uz “sarkanajiem” ir paaugstināts uz 2,20, “Avangard” uzvarai savukārt kļuvis zemāks – ap 3,40, bet neižsķirts tiek kotēts mazliet zem 4.

Tomēr nevar teikt, ka “Avangard” ir izteikta mājas komanda, jo Rietumu finālsērijā mājinieku statuss komandai nepalīdzēja – visas četras uzvaras komanda guva viesos, kamēr Balašihā piedzīvoti trīs zaudējumi.

 

Kas vēl interesantāk, CSKA komanda ļoti labi jūtas no Maskavas netālajā Balašihā un kopumā pret Omskas komandu izbraukumā allaž spēlē veiksmīgi. Iepriekšējās desmit izbraukuma spēlēs pret Omsku, CSKA nav zaudējuši pamatlaikā: izcīnītas septiņas “tīrās” uzvaras, divas reizes gūts panākums “overtaimā”, bet reizi uzvarēts pēcspēles metienos.

Vai vēsture atkārtosies 11.reizi – bukmeikeri uz dubultiespēju X2 (neizšķirts vai viesu uzvara) piedāvā koeficientu 1,42.

Īpašais piedāvājums: “Avangard” un CSKA cīņa par Gagarina kausu [Noslēdzies]

Atgriežoties pie statistikas, var minēt, ka 6 no 7 iepriekšējām savstarpējām spēlēm komandas rezultātu atklāja jau spēles pirmajā periodā. Bukmeikeri uzskata, ka tā notiks arī šoreiz – 1,40 koeficients.

Vēl statistikas cienītāji var atrast šādu faktu: iepriekšējās deviņās savstarpējās spēlēs nav novērots, ka abas komandas gūtu vārtus spēles otrajā periodā. Savukārt CSKA 8 no 10 iepriekšējām savstarpējām cīņām spējuši gūt vismaz vienu vārtus spēles 3.periodā.

Vai gaidāma rezultatīva spēle? Statistika runā, ka CSKA iepriekšējās 11 no 13 savstarpējām spēlēm, Omskas vārtos iemetuši vismaz divus golus, kamēr “Avangard”, esot mājinieku statusā, iepriekšējās deviņās tikšanās reizēs CSKA komandai nav spējuši iemest vairāk par divām ripām pamatlaikā.

Visticamāk, komandu sastāvi būs līdzīgi sērijas pirmajām divām spēlēm. “Avangard” abās cīņās laukumā devās ar identiskiem virknējumiem, bet CSKA treneris Igors Ņikitins pēc zaudējuma veicas nelielas izmaiņas.

“Avangard” rindās finālsērijā vēl nav spēlējis čehs Jirži Sekāčs, kurš neiztur leģionāru konkurenci, jo laukumā var doties tikai pieci ārzemnieki. Omskas komandai nepalīdzēs arī aizsargi Aleksejs Jemeļins un Maksims Čudinovs, kuriem sezonā veselības problēmu dēļ ir noslēgusies. Tāpat laukumā nedosies bijušais NHL drafta pirmais numurs Nails Jakupovs, kurš vēl nav pilnībā atguvies no traumas.

CSKA rindās vienīgais traumētais spēlētājs ir Dmitrijs Samurukovs.

Prognozes no Likme TV ekspertiem:

https://likme.tv/prognozes/prognoze-cik-rezultativa-finalspele-mus-gaida/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-avangard-un-cska-3-cina/

 

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis