40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Austrija uzņems Skotiju

Vīne, 21:45 @ 07.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

F apakšgrupas līderpozīcijā ar piecām uzvarām piecās spēlēs nostiprinājusies Dānija, un sāk izskatīties, ka pārējām Pasaules kausa finālturnīra tīkotājām nāksies sisties par otro vietu un pārspēlēm. Un pēc pirmā apļa vissliktākajā situācijā no trim dāņu sekotājiem ir austrieši, kuri ne pirmo ciklu nespēj demonstrēt savam sastāvam atbilstošus rezultātus. Izraēla ar 10 punktiem ir otrā, Skotija ar astoņiem – trešā, bet Austrija ar septiņiem ir tikai ceturtā.

Atlases turnīru Austrija sāka ar divreiz izlaistu vadību izbraukumā pret savu otrdienas sāncensi Skotiju, bet pret Dāniju un Izraēlu piedzīvoja bezierunu sakāves – 0:4 mājās un 2:5 viesos. Uzvarētas vienīgi pastarītes Fēru salas (3:1, turklāt salinieki Austrijā iesita pirmie) un Moldova (2:0). Samērā līdzīgi gājis arī skotiem, kuri gan var palepoties ar punktu Izraēlā (1:1).

Austrijai septembra nometnē nav tādu svarīgu futbolistu kā Marsels Zābicers, kurš nupat pārgāja uz Minhenes “Bayern”, un Juliāns Baumgartlingers, tomēr arī bez viņiem ierindā Austrijai netrūkst vērā ņemamu izpildītāju ar Deividu Alabu un Marko Arnautoviču priekšgalā. Austrijai joprojām uz papīra būtu jābūt, kā minimums, grupas otrajai komandai, taču Austrijas galvenā problēma jau ilgāku laiku ir teorijas un prakses nesaderība. Lai nu kā, mājās skoti būs jāuzvar. Ja ne – cerību kaut uz pārspēlēm paliks ļoti maz.

Prognoze neprecīza: Skotijas uzvara 1:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Austrijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90