Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Atletico” obligāti jāuzvar

Porto, 22:00 @ 07.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šī ir bijusi viena no sarežģītākajām Madrides “Atletico” sezonām Djego Simeones ērā, un otrdienas vakars Portugālē parādīs, no kādiem māliem ir būvēts šis Spānijas čempiones modelis. Madridieši, kuri apakšgrupā pašlaik ieņem pēdējo vietu, taču tikai par punktu atpaliek no otrās vietas īpašnieces “Porto”, iepriekšējās desmit spēlēs izcīnījuši tikai trīs uzvaras, bet šoreiz uzvara būs obligāta – un arī ar to var nepietikt, ja “Milan” ar pietiekamu pārsvaru savā laukumā uzvarēs “Liverpool”.

“Atletico” iepriekšējās desmit spēlēs ir ielaidusi 16 vārtus un tikai divos mačos noturējusi savus vārtus neieņemtus, un Simeonem atkal nāksies lauzīt galvu par aizsardzības līniju – diskvalifikācijas dēļ nebūs brazīlieša Filipi, bet ar veselības problēmām cīnās Stefans Savičs un Hosē Himeness. Tiesa gan, arī “Porto” aizsardzība nav bijusi neievainojama – kaut arī mājās “Porto” šosezon uzvarējusi astoņās no deviņām cīņām, iepriekšējās sešās spēlēs nopelnīta tikai viena sausā spēle un savā laukumā arī ielaisti pieci vārti pret “Liverpool” (1:5).

Individuālo kvalitāšu joprojām vairāk ir Madrides “Atletico” – vai Luiss Svaress, Antuāns Grīzmans ar partneriem spēs izpildīt uzdevumu, vai arī kritikas mākoņi virs komandas sabiezēs vēl vairāk?

Prognozēju, ka “Atletico” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Atletico” uzvara 3:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Atletico" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.75
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90