Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: atkal klāt lielais Rīgas derbijs

Rīga, 20:00 @ 17.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ceturtdien Latvijas futbola Virslīgā tiksies nesamierināmās pretinieces RFS un “Riga” FC. Mačs būs arī īpašs ar to, ka pārsimts skatītāju varēs noraudzīt spēli stadionā. Aprīlī pārliecinoši ar 3:0 uzvarēja RFS.

RFS izcīnījusi astoņas uzvaras pēc kārtas, kas ir kluba rekords, turklāt sērija sākās tieši ar “Riga” pieveikšanu. Latvijas čempione nomainījusi galveno treneri, un Andrim Rihertam šis būs pirmais nopietnais pārbaudījums, lai gan pret “Noah Jurmala” rīdziniekiem bija ļoti grūti, uzvarot izraujot vien mača beigās.

Jautājumiem par tiesāšanu nevajadzētu būt, jo būs tiesnešu brigāde no Vācijas Bundeslīgas. Manuprāt, būs ass un piesardzīgs futbols, jo komandas droši vien nemetīsies uzbrukumā, turklāt tuvākajā laikā abiem Rīgas klubiem spēles pret “Valmiera” FC.

Domāju, ka RFS uzvaru gājiens aptrūksies. “Riga” FC būs visi galvenie spēlētāji ierindā, kamēr RFS ir problēmas uzbrukumā, tāpēc prognozēju, ka RFS gūs mazāk par 1,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: RFS uzvara 3:1

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: RFS mazāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.95
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84