Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: ASV un Austrālija par vietu finālā

Tokija, 7:15 @ 05.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ceturtdienas rītā Tokijas olimpisko spēļu basketbola turnīra pusfinālā tiksies ASV un Austrālijas izlases. Ceturtdaļfinālā abām komandām ļoti lielu grūtību nebija, jo amerikāņi visai pārliecinoši tika galā ar Spāniju (95:81), bet austrālieši vienkārši pārbrauca pāri Argentīnai – 97:59.

Grupu turnīru ASV iesāka ar neveiksmi pret Franciju, taču sniegums turpinājumā krietni uzlabojās, jo pārliecinošas uzvaras bija gan pret Irānu, gan Čehiju. Austrālija grupā nepiedzīvoja nevienu neveiksmi, bet bija sīvas spēles ar Itāliju un Vāciju.

Pirms Tokijas spēlēm komandas aizvadīja pārbaudes spēli, un visai negaidīti pie panākuma tika Austrālija. Skaidrs ir tas, ka šobrīd amerikāņi ir vairāk iespēlējušies un sapratuši savas lomas, kas noteikti palīdzēs pusfinālā, bet nedrīkst aizmirst par austrāliešu spēku, kas komplektēts no vairākiem NBA spēlētājiem.

Lai gan komandas spēlē rezultatīvi, basketbols varētu nebūt tik punktiem bagāts pusfinālā, ņemot vērā spēles augsto likmi, tāpēc prognozēju, ka komandas kopā gūs mazāk par 179,5 punktiem.

Prognoze precīza: ASV uzvara 97:78

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: mazāk par 179,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29