40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Astralis” pret “Team Liquid”

20:00 @ 26.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“ESL Pro League Season 13” D grupas otro dienu noslēgs “Astralis” un “Liquid” duelis. Abu komandu nometnes ir diametrāli pretējos noskaņojumos. Vieni no grupas favorītiem un pasaules otra spēcīgākā vienība “Astralis” vakar trīs karšu cīņā atzina “Evil Geniuses” pārākumu, nospēlējot briesmīgu trešo karti, kas bija “Inferno”. Domājams, ka papildus motivācija dāņiem nebūs nepieciešama, jo vēl viens zaudējums turnīra ievadā pamatīgi sašķobīs vienības cerības uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Tikmēs ASV vienība “Liquid” ar 2-0 pārspēja “Fnatic”. Lielisku spēli aizvadīja brazīlis Gabriels “FalleN” Toledo. Viņa un Džeika “Stewie2K” Jipa sniegums lielā mērā būs noteicošais, kā veiksies “Liquid” vienībai pret spēcīgajiem dāņiem.

Abu komandu savstarpējos dueļos krietni veiksmīgāki ir bijuši “Astralis” spēlētāji. Arī pēdējās deviņās tikšanās reizēs labāki ir bijuši dāņi, tomēr abas vienības nav tikušās 3 mēnešus.

Skatoties pēc abu komandu pirmās dienas snieguma, Liquid izskatījās daudz pārliecinošāki, bet zinot, ka “Astralis” noteikti šo spēli nevēlas zaudēt, solās būt ļoti sīva un aizraujoša cīņa.

Prognoze: Kartes over 2,5

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: kartes Over 2,5
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Matīss Daniels Kokins, eksperts, likme.tv
Esporta entuziasts
Matīss ir Sportazinas.com e-sporta sadaļas žurnālists, kurš aktīvi seko galvenajām šī sporta aktuālitātēm. Pastiprinātu uzmanību eksperts pievērš tādām spēlēm kā: CS:GO, Dota 2, League Of Legends un Valorant.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes13
Precīzas4
Zaudētas9
Atgrieztas0
Peļņa:-5,49