Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Astotdaļfināla 1. dienas ekspresis!

Amsterdama, 19:00 @ 26.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eiropas čempionātā futbolā sestdien sāksies izslēgšanas spēles. Pirmajā astotdaļfinālā Amsterdamā tiksies Velsas un Dānijas izlases, savukārt trīs stundas vēlāk ceļu pretī galvenajai trofejai uzsāks Itālijas un Austrijas valstsvienības.

Gan Velsa, gan Dānija galveno izdevumu ir izpildījušas, jo iekļuvušas astotdaļfinālā. Domāju, ka šajā mačā nebūs augsts temps, jo komandas spēlēs piesardzīgi. Ja nebūs ātri gūti vārti, komandas nemetīsies uz priekšu uzbrukumā, tāpēc prognozēju, ka mačā būs mazāk par 2,5 vārtiem.

Itālijas izlase šajā čempionātā spēlē ļoti labi, īpaši jau aizsardzībā, jo grupu turnīrā itāļu vārti palika neskarti, savukārt kopumā pēdējo reizi Itālija no saviem vārtiem ņēma bumbu ārā 2020. gada 14. oktobrī jeb pirms 12 spēlēm! Tas liek domāt, ka arī Austrijai nebūs viegli, tāpēc prognozēju, ka austrieši vārtus negūs.

Ekspreša prognoze: Velsa-Dānija spēlē mazāk par 2,5 vārtiem (1,50) x Austrija negūs vārtus (1,75).

Prognoze neprecīza: Dānijas uzvara 4:0, Itālija – Austrija 2:1 papildlaikā

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Velsa-Dānija mazāk par 2,5 vārtiem, un Austrija negūs vārtus
KategorijaFutbols
Koeficients2.63
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63