5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: arī Vimbldonas 2. kārtā būs gari mači

Londona, 16:15 @ 01.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vimbldonas vīriešu turnīra otrajā kārtā ceturtdien savstarpējos mačus aizvadīs kazahs Aleksandrs Bubliks (rangā 38. vieta) un bulgārs Grigors Dimitrovs (21.), kā arī arī divi amerikāņi – Teilors Frics (40.) un Stīvs Džonsons (74.).

Bubliks izceļas ar ļoti labu servi, un ir viens no labākajiem servētajiem visā tūrē. Ja runā par Dimitrovu, viņš spēlē labi uz zāliena, taču ir ļoti nestabils, piedzīvojot gan kāpumus, gan kritumus mača laikā. Manuprāt, tas viss novedīs pie tā, ka spēlē būs vairāk par 3,5 setiem.

Frics un Džonsons daudz spēlējuši viens pret otru, tāpēc arī ļoti labi zina stiprās un vājās vietas. Džonsonam ir laba un stipra serve, kamēr Frics izceļas ar citādāku spēles stilu, un viņš spēlē ar lielu enerģiju. Tā kā tenisisti pazīst viens otru ļoti labi, uzskatu, ka mačā būs vairāk par 3,5 setiem.

Ekspreša prognoze: Bubliks-Dimitrovs spēlē vairāk par 3,5 setiem (1,52) x Frics-Džonsons spēlē vairāk par 3,5 setiem (1,50).

Prognoze neprecīza: Bublika uzvara 3:0, Frica uzvara 3:2

 

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Bubliks-Dimitrovs spēlē vairāk par 3,5 setiem x Frics-Džonsons spēlē vairāk par 3,5 setiem
KategorijaTeniss
Koeficients2.33
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT