5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Anglija Vemblijā pret Horvātiju

Londona, 16:00 @ 13.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ļoti interesants duelis gaidāms Eiropas čempionāta futbolā trešajā dienā. Anglijas izlase Vemblija stadionā tiksies ar Horvātiju. Abas komandas cīnījās pasaules kausa izcīņas pusfinālā pirms trim gadiem, toreiz pārākiem esot horvātiem.

Anglijas izlase pirms turnīra tiek piesaukta kā viena no favorītēm. Lielu lomu spēlē arī tas, ka daļa no mačiem tiks aizvadīta Vemblija stadionā, kas izslēgšanas turnīrā noteikti dos papildu enerģiju. Kopumā angļiem ir laba bilance Vemblijā, taču nedrīkst aizmirst par izdarīto spiedienu, kas nāk no fanu un mediju puses.

Jā, varbūt tā nav tā Horvātijas izlase, kas bija pasaules kausā, taču sastāvs joprojām ir labs. Uzskatu, ka mača pirmais puslaiks noslēgsies ar neizšķirtu, jo Anglijai bijušas problēmas tieši pirmo 45 minūšu laikā Vemblijā, un horvāti spēs izrādīt pretestību spēles ievadā, turklāt angļiem nekad nav labi veicies pret Horvātiju.

Prognozēju, ka pirmais puslaiks noslēgsies ar neizšķirtu.

Prognoze precīza: pirmais puslaiks noslēdzās ar 0:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: 1. puslaiks - neizšķirts
KategorijaFutbols
Koeficients1.72
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu