40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Angers” tiks galā ar “Clermont”

Anžē, 16:00 @ 15.01.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Angers” – “Clermont” 1:2 (0:1)

Francijas futbola čempionāta pastarīte “Angers” līgā ir piedzīvojusi desmit zaudējumus pēc kārtas, 18 spēlēs izcīnījusi tikai astoņus punktus un par 17 punktiem atpaliek no “Clermont”, kas iepriekšējās kārtās svinēja lielas uzvaras pār krietni turīgākiem klubiem Lionas “Olympique” (1:0) un “Rennes” (2:1). Aina šķietami ir acīmredzama, bet, atšķirībā no dažām citām tēmām, te nu tiešām viss nemaz nav tik viennozīmīgi.

Zinot, ka komandas šķir 17 punkti un 11 vietas, grūti iedomāties, ka radīto momentu ziņā “Angers” pirmo apli īstenībā aizvadījusi labāk – ja ignorētu briesmīgo gala rezultātu. 18 spēlēs “Angers” sakrājusi 19,9 potenciāli iegūstamos punktus jeb xP, kas ir 16. labākais rādītājs līgā, bet “Clermont” ar 17,9 punktiem ir vietu zemāk. Jeb “Angers” ieguvusi par 12 punktiem mazāk, nekā tā būtu varējusi cerēt, bet “Clermont”, tieši pretēji, sakrājusi par astoņiem punktiem vairāk.

Tas gan neattiecas uz Klermonas nesenajām lielajām uzvarām, kuras tiešām bija pelnītas, turpretī “Angers” arī bez savām Pasaules kausa zvaigznēm šā gada sākumā bija labāka pār “Ajaccio” (xG +0,44) un “Lorient” (xG +1,73), taču abās spēlēs zaudēja – 0:1 un 1:2. Līdzīgs stāsts “Angers” bijis gandrīz visu sezonu, kurā puse no 14 zaudējumiem piedzīvoti ar tikai vienu vārtu starpību un tikai divi – ar vairāk nekā divu. “Angers” nesen arī sagaidīja Marokas izlases malējā pussarga Sofiana Bufāla atgriešanos ierindā (Azedina Unahī gan nebija pieteikumā arī Parīzē), un mājas spēle pret “Clermont” būs laba iespēja beidzot sākt savu augšupeju – drošā zona ir septiņu punktu attālumā, tā ka pasvīst sezonas otrajā daļā nāksies ne pa jokam.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Angers" tiks galā ar "Clermont"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.45
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90