40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Andoras un Albānijas tikšanās

Andora la Velja, 21:45 @ 24.03.2021

1 no 2!

Ceturtdien norisināsies atlikušās 1. kārtas spēles Pasaules kausa futbolā kvalifikācijas turnīrā. Vienā no spēlēm tiksies Andoras un Albānijas valstsvienības, kuras I grupā atrodas kopā ar Angliju, Ungāriju, Poliju un Sanmarīno.

UEFA Nāciju līgā Andora bija vienā grupā ar Latviju. Ja pirmajā mačā abas izlases izcīnīja pa punktam, tad turnīra noslēdzošajā mačā latvieši izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 5:0. Kopumā sešās spēlēs Andora tika pie diviem punktiem un D līgas 1. grupā palika pēdējā vietā.

Krietni labākas sekmes Nāciju līgā bija Albānijai. Izlase spēlēja C līgas 4. grupā, izcīnīja trīs uzvaras, kopumā tika pie 11 punktiem, triumfēja grupā un garantēja vietu B līgā.

Bukmeikeri paredz, ka ceturtdienas vakarā Albānija izcīnīs uzvaru, jo koeficients uz viņu panākumu ir 1,24. Ja būs neizšķirts, tad piepildīsies koeficients 5,40, savukārt Andoras iespēja uzvarēt novērtēta ar koeficientu 15.

Runājot par tendencēm, tad Albānija nav guvusi vārtus 1. puslaikā pēdējās deviņās no 12 oficiālajām spēlēm. Uz to, ka arī ceturtdien Albānija negūs vārtus pirmo 45 minūšu laikā, var uzlikt ar koeficientu 2,30.

Andoras izlase nav zaudējusi 2. puslaiku savā laukumā pēdējās četrās spēlēs no piecām, savukārt Albānija 2. spēles daļu nav uzvarējusi pēdējās deviņās izbraukuma spēlēs no 12. Bukmeikeri piešķīruši koeficientu 2,21, ka Andora noslēdzošās 45 minūtes nezaudēs (dubultiespēja 1X).

Rezultāts: Albānijas uzvara ar 1:0 (1:0)

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognoze: Andora nezaudēs 2. puslaiku (dubultiespēja 1X)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.21
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37