40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Ambērs un Kecmanovičs tiekas otro reizi šovasar

Tokija, 6:20 @ 27.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Tokijas spēļu otrajā kārtā ranga 28. numurs Ugo Ambērs sacentīsies ar Serbijas tenisistu Miomiru Kecmanoviču, kurš rangā atrodas 52. pozīcijā. Pirms mēneša spēlētāji tikās Maljorkā, un toreiz pie panākuma trīs setu ietvaros tika Ambērs.

Lai gan turnīru francūzis iesāka ar uzvaru, varēja redzēt, ka viņš vēl līdz galam nav adaptējies Tokijas laikapstākļiem. Lai varētu palikt sacensībās pēc iespējas ilgāk, Ambēram noteikti būs jāpielāgojas un nav šaubu, ka tas arī notiks.

Kecmanovičs šosezon spēlē visai slikti, un viņa uzņemtais temps nokrities, kas apliecinās arī krišanā uz leju rangā. Vēl pavisam nesen viņš 38. vietā, bet tagad jau ārpus TOP50.

Ja paskatāmies pēc spēles stila, tad Ambērs labāk iederas uz hard seguma, turklāt Kecmanovičs labāk spēlē uz māla. Pēdējā laika sniegums liek domāt, ka Ambēram izdosies atkārtot Maljorkā iespēto, tāpēc prognozēju, ka viņš uzvarēs ar vismaz trīs geimu pārsvaru (handikaps -2,5).

Prognoze neprecīza: Ambēra uzvara 4:6, 7:6(5), 7:5

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Ambēra geimu handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.78
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19