40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Alba” iespaidīgajai sērijai jāturpinās

Vitorija, 21:30 @ 18.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā piektdienas vakarā norisināsies spēle starp turnīra tabulas kaimiņienēm – Vitorijas “Baskonia” un Berlīnes “Alba”. Spānijas komanda ar deviņām uzvarām un 19 neveiksmēm atrodas 15. vietā, kamēr vāciešu kontā 11 uzvaras un 16 zaudējumi, kas dod 14. pozīciju.

Nedēļas laikā “Baskonia” aizvadījusi divas spēles Spānijas čempionātā un abās piedzīvoja zaudējumus, taču pirms tam komandai bija trīs panākumu sērija, ieskaitot uzvaras pār “Asvel” un “Anadolu Efes” Eirolīgā. Pirms tam gan “Baskonia” zaudēja astoņas spēles pēc kārtas Eirolīgā.

“Alba” uzņēmusi ļoti labu ritmu, jo uzvarējusi 11 mačos pēc kārtas, no kuriem četri bijuši Eirolīgā. No Vācijas komandas rokas kritušas “Zenit”, “Asvel”, “Žalgiris” un “Olympiacos”. Ņemot vērā, ka Krievijas komandas diskvalificētas, “Alba” nemaz nav tālu no labākā astotnieka, kas garantētu vietu izslēgšanas spēlēs.

Sezonas pirmajā duelī “Baskonia” izcīnīja uzvaru. Skaidrs, ka “Alba” gribēs revanšēties, turklāt uzņemtā forma ir lieliska, tāpēc prognozēju Berlīnes komandu uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Baskonia” uzvara 85:68

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Alba" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 3.00
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29