40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Admiral” un “Dinamo” duelis

Vladivostoka, 12:30 @ 04.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas “Dinamo” turpina sezonas tālāko izbraukumu, spēkojoties pret Riharda Bukarta pārstāvēto Vladivostokas “Admiral”. Rīdziniekiem bijušas problēmas uzbrukumā, pēdējās piecās spēlēs iemetot sešus vārtus. Savukārt “Dinamo” labākais spēlētājs jau kādu laiku ir zviedru vārtsargs Jūhans Matsons, kurš katrā mačā glābj komandu. Jāatzīmē arī noguruma fons, atrodoties desmit tūkstošus kilometru prom no mājām.

Arī “Admiral” nevar lepoties ar rezultativitāti. Ar Vladivostokas komandas dalību jau sešos mačos pēc kārtas kopā nav iemests vairāk par piecām ripām, tāpēc prognozēju, ka arī šajā spēlē komandas gūs mazāk par pieciem vārtiem.

Prognoze precīza: “Dinamo” uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: mazāk par 5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.82
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23