40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Adana Demirspor” nezaudēs

Adana, 21:45 @ 15.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Turcijas futbola čempionāta pirmajā kārtā savā starpā tiksies “Adana Demirspor” un “Fenerbahce”. Pēc 25 gadu pārtraukuma “Adana” atkal spēlēs spēcīgākajā čempionātā, un tas ir tradīcijām ļoti bagāts klubs. Tās rindas papildinājuši vairāki labi spēlētāji, ieskaitot Mario Balotelli, kura uzvārds futbola līdzjutējiem nav svešs.

Adanā būs ļoti karsts laiks, un, manuprāt, spēles gaitā karstums būs ap 35 grādiem, turklāt mitrums vēl dos savu efektu. Laukuma saimniekiem ir ļoti laba fanu kultūra, tādējādi futbolisti tiks dzīti uz priekšu, savukārt “Fenerbahce” atklāšanas mačos nav veicies tik labi. Sistēma arī ir mainījusies, jo pievienojies jauns galvenais treneris, turklāt “Demirspor” papildinājumi gribēs sevi apliecināt.

Prognozēju, ka “Adana Demirspor” nepiedzīvos zaudējumu (dubultiespēja 1X).

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Adana Demirspor" dubultiespēja 1X
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.12
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63