40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: abas sen nav uzvarējušas

Bigo, 17:30 @ 06.03.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Gan Bigo “Celta”, gan arī “Mallorca” kādu lauku nav jutušas uzvaras garšu – “Celta” trijās spēlēs tikusi pie diviem punktiem, bet “Mallorca” piedzīvojusi trīs zaudējumus pēc kārtas, tiesa gan, pret Spānijas čempionāta augšgala komandām. Savā laukumā Bigo klubam gan ir klājies labāk, iepriekšējās četrās cīņās iegūstot 10 no 12 punktiem, kamēr Maļorka izbraukumā piedzīvojusi četrus zaudējumus pēc kārtas un Spānijas čempionātā 12 izbraukuma spēlēs svinējusi tikai divas uzvaras un sakrājusi astoņus punktus. “Celta” gan arī mājās spēlējusi diezgan nestabili, 13 mačos sakrājot 15 punktus. Tiesa, mājas spēļu xG rādītājs bijis 18,0 jeb “Celta” būtu vajadzējis iegūt par trim punktiem vairāk, ja tā labāk realizētu savas izdevības.

Pašlaik turnīra tabulā punkti vairāk vajadzīgi “Mallorca”, kas ar 26 punktiem 26 spēlēs ieņem 16. vietu un par pieciem punktiem apsteidz izkrišanas zonu, bet “Celta” ar 32 punktiem ir 10. vietā un diezgan stabilā tabulas viducī – 12 punktus no Eirokausu zonas un 11 punktus no izkrišanas zonas. Tomēr sastāvs un sniegums kvalitatīvāks, protams, ir “Celta” komandai, kas to padara par itin izteiktu spēles favorīti, tādēļ galvenais jautājums ir un paliek – kāda būs komandas motivācija, kurai agrā martā nolaisties gan vēl nevajadzētu. Pirms trim mēnešiem Maļorkā komandas izspēlēja bezvārtu neizšķirtu, bet pret otro desmitnieku “Celta” spēlējusi diezgan labi, 14 mačos sakrājot 26 no saviem 32 punktiem (7-5-2) un lērumu uzvaru svinot tieši mājās. Maļorkai pret otro desmitnieku jeb nosacīti tiešajām konkurentēm bilance ir 4-3-4 jeb 15 punkti 11 spēlēs (izbraukumā 1-1-3).

Prognoze precīza: “Celta” uzvara 4:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Celta" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.75
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90