40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: 8. un 1. vietas duelis Vācijas Bundeslīgā

Bamberga, 21:30 @ 30.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vācijas basketbola Bundeslīgā piektdienas vakarā mačs starp Bambergas “Brose” un “Ludwigsburg”. Laukuma saimniece “Brose” 29 spēlēs izcīnījusi 15 uzvaras, kas turnīra tabulā dod 8. vietu, kamēr “Ludwigsburg” šosezon demonstrē ļoti labu sniegumu – 28 uzvaras, tikai divi zaudējumi un 1. vieta.

“Brose” sniegumu var raksturot kā amerikāņu kalniņus, jo piedzīvoti divi zaudējumi pēc kārtas, bet sešu spēļu nogrieznī ir pa trim uzvarām un trim zaudējumiem. “Ludwigsburg” spēlē fantastiski, un komanda izcīnījusi astoņas uzvaras pēc kārtas, un sezonas pirmajā tikšanās reizē vienība pārspēja Bambergu ar 83:75.

Ja paskatās “Brose” pēdējo četru mājas spēļu rezultātus abos turnīros, tad var redzēt, ka uzvaras un zaudējumi dalīti uz pusēm. Ņemot vērā arī zaudējumu sēriju, prognozēju, ka “Ludwigsburg” izcīnīs uzvaru ar vismaz četriem punktiem (handikaps -4).

Prognoze neprecīza: “Brose” uzvara 94:93

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Ludwigsburg" handikaps -4
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.82
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73