Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “76ers” reabilitēsies par šokējošo zaudējumu

Atlanta, 2:30 @ 19.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

NBA Austrumu konferences pusfināla sesto spēli naktī uz sestdienu aizvadīs Atlantas “Hawks” un Filadelfijas “76ers”. Vadībā ar 3-2 atrodas Atlanta, tādējādi panākums savā laukumā nodrošinās iekļūšanu konferences finālā.

Piektais mačs, kurā “76ers” izsēja lielu pārsvaru otrajā puslaikā un pēdējās minūtēs, bija absurds. Otrajā puslaikā komanda apstājās, tikai Džoels Embīds un Sets Karijs spēja gūt punktus. “76ers” ir daudz labāka komanda nekā “Hawks” un varam sagaidīt Embīda dominanci zem groza.

Filadelfija apzinās, kas tika izdarīts savā laukumā, līdz ar to uz Atlantu spēlētāji devušies ar pilnīgi citu motivāciju un atdevi. Prognozēju, ka “76ers” izcīnīs uzvaru ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze precīza: “76ers” uzvara 104:99

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "76ers" handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.98
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31