40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “49ers” vai “Packers”?

Sanfrancisko, 3:20 @ 27.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šosezon nav plānots redzēt daudz spēles, kurās Grīnbejas “Packers” komanda nebūs favorīte, taču šī ir viena no tām. Grīnbeja pirmdienas naktī viesosies Sanfrancisko, kur cīnīsies pret vietējo “49ers” komandu.

“Packers” ir grūti paredzama. No 4 aizvadītiem puslaikiem divās spēlēs “Packers” kā iznīcinoša uzbrukuma komanda ir bijusi tikai vienā. Tieši pēdējā puslaikā tika pamatīgi sakauta Detroitas “Lions”, kad mēs varējām redzēt to “Packers” komandu, kuru pazīstam. Jāskrien? Ārons Džounss aizskries uz “touchdown” zonu un vēl tālāk. Jādod piespēle? Ārons Rodžers atrod Davanti Adamsu tālai piespēlei vai Robertu Tanjanu “touchdown” zonā, un punkti rokā. Pamatīgs mīnuss ir Grīnbejas aizsardzība, kas pašlaik ir pēdējā vietā līgā veikto “sack” ziņā, taču, ja esi pēdējais, tad tālāk tikai uz augšu?

“49ers” arī iepriekšējās spēlēs rādīja nestabilu sniegumu, taču ir izcīnījusi divas uzvaras. Komandas trumpis pēdējā laikā ir mobilie skrējēji, taču ko redzam, ieskatoties savainoto sarakstā? Visi pamatsastāva “running back” ir vai nu traumēti, vai ar limitētu piedalīšanos treniņos. Neko labu tas neliecina. Džimijs Garrapollo ir “quarterback”, kurš savu darbu paveiks, taču brīnumus no viņa sagaidām ļoti reti.

Ļoti riskanta spēle, taču es riskēšu un teikšu, ka “Packers” uzvarēs. Uzskatu, ka lomu spēlēs “49ers” traumu saraksts, kā ari tas, ka Grīnbejas uzbrukums acīmredzami ieskrienas. “Packers” vēl ilgi neaizmirsīs pirms diviem gadiem zaudēto spēli konferences finālā tieši pret “49ers” un uzskatu, ka tas dos papildus motivāciju komandai.

Prognozēju “Packers” uzvaru.

Prognoze precīza: “Packers” uzvara 30:28

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Packers" uzvara
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.40
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54