Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “49ers” un “Vikings” spēlēs rezultatīvi

Sanfrancisko, 23:25 @ 28.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šajā spēlē prognozēšu punktu kopskaitu starp komandām, kuras abas ir augšupejošā līknē pēdējā laikā. “49ers” ir pamatīgi ieskrējusies un pēdējās 3 no 4 spēlēm ir guvusi vismaz 30 punktus. Komanda izskatās salikusi kopā savu sastāvu īstajās vietās, un uzbrukumā vienkārši viss izdodas. Dībo Samuels ir futbola superzvaigzne jaunībā – spēlētājs skrien un ķer piespēles un ir universāls drauds pretiniekiem. Paredzu komandai vairāk par 30 punktiem šajā spēlē, jo “Vikings” aizsardzība ir vienā no pēdējām vietām līgā.

“Vikingi” arī var piedāvāt gūt punktus šajā spēlē, ņemot vērā Kirka Kazinsa tikai 2 pārtvertās piespēles šosezon, kā arī vidēji 25,5 punkti spēlē ir gūti ieskaitot spēli, kurā gūti 7 – tas nozīmē, ka, šo spēli izslēdzot, rādītājs tuvojas jau 30 punktiem pret labām aizsardzībām.

Apskatot bukmeikeru piedāvājumu, nevaru neizdarīt likmi uz kopējo punktu skaitu – “49ers” un “Vikings” kopā vairāk kā 49 punkti.

Prognoze precīza: “49ers” uzvara 34:26

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: kopā vairāk kā 49 punkti
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.91
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54