40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “49ers” un “Rams” ienīst viena otru

Sanfrancisko, 3:15 @ 16.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Losandželosas “Rams” pret Sanfrancisko “49ers” ir viens no NFL skatāmākajiem derbijiem. Šīs komandas ienīst viena otru. “Rams” paklupa pagājušonedēļ pret novājināto “Titans”, taču komanda noteikti to izmantos kā mācību. “Rams” ir viena no SuperBowl pretendentēm un pareizi vien ir – viena no līgas top aizsardzībām visos līmeņos un lielisks uzbrukums ar lieliski iespēlējušos Metu Stafordu priekšgalā spēj likt trīcēt jebkurai aizsardzībai.

“49ers” šogad var izšaut tikai pāris momentos, un pārējos tā ir stipri viduvēja. Komandas galveno trumpi piespēļu ķērāju Dībo Samuelu segs viens no labākajiem līgas aizsargiem Džeilens Remzijs, tādēļ nedomāju, ka viņš būs ļoti nozīmīgs šajā spēlē. “49ers” ir labi skrējēji, taču “Rams” aizsardzībai ir jāprot savākties un parādīt, kāpēc to dēvē par vienu no labākajām aizsardzības līnijām NFL. “49ers” nav kārtīga trumpja, ko likt pretī “Rams”.

Mana prognoze – “Rams” uzvar ar vismaz 4 punktu pārsvaru (handikaps -4).

Prognoze neprecīza: “49ers” uzvara 31:10

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Rams" handikaps -4
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54