40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pasaules U20 čempionāts hokejā: Kanāda pret ASV

Edmontona, 04:30 @ 06.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Saldais ēdiens hokeja faniem, Ziemeļamerikas duelis finālā. Abas komandas pelnīti ir tikušas finālā, jo turnīru aizvadījušas pārliecinoši – kanādiešiem uzvaras visos mačos, amerikāņi paklupa vien pret krieviem pirmajā turnīra spēlē. Kanādieši, protams, ir favorīti šajā mačā, taču koeficients uz amerikāņiem ir pārāk augsts.

Man personīgi amerikāņi simpatizē vairāk, jo spēlē daudz kreatīvāku un interesantāku hokeju. Ja jārunā par komandu vājajām vietām, tad tādas laikam būs grūti atrast. Pirms turnīra tika runāts, ka kanādiešu vārtu līnija varētu būt vāja vieta viņiem, taču redzam, ka ar to nav nekādu problēmu – ielaisti vien četri vārti turnīrā, taču jāatzīmē, ka īstais pārbaudījums būs tieši šajā spēlē, jo amerikāņi met ļoti daudz pa vārtiem. Amerikāņu vājā vieta varētu būt vārtsargā līnija, jo kopumā ielaisti 10 vārti līdz šim.

Manā skatījumā komandas ir daudz līdzvērtīgākās nekā to atspoguļo koeficienti un tāpēc noteikti “value” šonakt ir ASV uzvara ieskaitot papildlaiku.

Prognoze precīza: ASV uzvarēja 2:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Pasaules U20 čempionāts hokejā. Kanāda pret ASV: ASV uzvara (ieskaitot papildlaiku)
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 3.55
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64