40 EUR bezriska likme
Saņemt

Nenokārtoti rēķini Barselonā?

Barselona, 22:00 @ 16.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Klāt ilgi gaidītais Čempionu līgas izslēgšanas spēļu turnīrs. “Barcelona” un PSG klubu duelis, kas liekus komentārus neprasa. Varam atcerēties cīņas pirms četriem gadiem, kad PSG pirmo spēli uzvarēja ar 4:0, bet atbildes spēlē Barselonas futbolisti bija pārāki ar 6:1.

Neskatoties uz to, ka pamainījušies komandu sastāvi un vienības vada citi speciālisti, starp klubiem ir nenokārtoti rēķini.

Parīzes komandas rindās nespēlēs Neimārs, kā arī Anhels Di Marija, kamēr labu sniegumu demonstrē Kilians Mbapē un jaunais itālis Kins. Uzskatu, ka “Barcelona” ir favorīte šajā duelī, jo labā formā ir Leo Mesi. Komanda pēc jaunā gada rāda atzīstamu sniegumu, nepiedzīvojot zaudējumus vietējā “La Liga” čempionātā. Tāpat jāpiezīmē, ka vienība ir rezultatīvākā komanda vietējā čempionātā. Savukārt PSG ir jauns treneris Maurisio Poketino, kurš nav ilgi strādājis ar komandu, tapat līderu iztrūkums būs jūtams.

Mana prognoze: “Barcelona” uzvara ar handikapu -1

 

Eiropas futbola gigantu duelis – veic prognozi un tā tiks apdrošināta! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
UEFA Čempionu līga. "Barcelona" - PSG: "Barcelona" uzvara ar handikapu -1
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.57
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25