Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

NBA prognoze: Memfisa pret Fīniksu

Memfisa, 4:00 @ 21.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Naktī uz svētdienu otro spēli divās dienās aizvadīs Memfisas “Grizzlies” un Fīniksas “Suns”, tomēr jāsaka, ka laukumā tiksies divas dažādas komandas. Februārī Memfisa izcīnījusi piecas uzvaras un piedzīvojusi sešas neveiksmes, kamēr Fīniksa spēlē lieliski, 10 spēlēs tiekot pie astoņiem panākumiem. Četras no piecām “Grizzlies” uzvarām bijušas pret komandām, kurām zaudējumu ir vairāk nekā uzvaru, savukārt “Suns” pārspējusi tādas Austrumu konferences augšgala komandas kā “Bucks”, “76ers” un “Celtics”.

Nevar nepieminēt, ka Memfisai savā laukumā ir sliktāka bilance nekā izbraukumā (attiecīgi 6-8 un 7-4), savukārt Fīniksai viesos ir astoņas uzvaras 13 spēlēs. Lielisku sniegumu demonstrē veterāns Kriss Pols – lai gan pastāv iespēja, ka šonakt viņš atpūtīsies, sezonā līdz šim viņš tikai vienu reizi izlaidis kādu no “back-to-back” spēlēm, kamēr “Suns” bijušas sešas “back-to-back” situācijas. Uzskatu, ka šo maču Fīniksa uzvarēs ar vismaz trīs punktu pārsvaru. Man prognoze: “Suns” uzvara ar -2,5 handikapu

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Suns" uzvara ar -2,5 handikapu
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Ričards Vambuts, eksperts, likme.tv
NBA vērotājs
Ričards ir kaislīgs NBA līdzjutējs, bet pilsētā runā, ka pat viens no zinošākajiem visā valstī. Viņš palīdz veidot populāro iknedēļas NBA raidījumu "Ūdenszeļļi", kas skatāms "Best4Sport TV" kanālā. Katru mēnesi savas pārdomas par NBA Ričards publicē portālā Sportapils.com, tāpat ir izdevies pabūt žurnālista statusā NBA spēlēs, redzot notiekošos procesus "no iekšas".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes15
Precīzas8
Zaudētas7
Atgrieztas0
Peļņa:-0,41