40 EUR bezriska likme
Saņemt

Merzļikina‌ ‌Kolumbusa‌ ‌uzņems‌ ‌Stenlija‌ ‌kausa‌ ‌ieguvējus‌ ‌

Kolumbusa, 02:00 @ 22.01.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Kolumbusas “Blue Jackets” un Tampabejas “Lightning” pēdējoreiz tikās augustā, kad aizvadīja pirmās kārtas izslēgšanas spēles Stenlija kausā. Toreiz sīvā cīņā latvieša pārstāvētā vienība piecos mačos piekāpās vēlākajiem Stenlija kausa čempioniem.

Ievērības cienīga bija komandu pirmā spēle, kad mačs noslēdzās piektajā papildlaikā un somu vārtsargs Jonass Korpisalo atvairīja 85 pretinieku metienus. Visticamāk arī šodienas duelī viņš būs Kolumbusas pamatvārtsargs.

Tampabejas klubam lielākais mīnus varētu būt tas, ka teju nedēļu nav bijusi spēļu prakse. Lai gan čempionvienībā savainojuma dēļ nespēlē viens no tās uzbrukuma līderiem Ņikita Kučerovs, tā vienalga rāda iespaidīgu sniegumu. Divās spēlēs, divas uzvaras un katrā gūti pa pieciem vārtiem. Noteikti jāuzteic arī varenais uzbrukuma trio – Stīvens Stemkoss, Ondrejs Palats un Braidens Points.

“Blue Jackets” bonuss šajā tikšanās reizē ir tāds, ka tā ir aizvadījusi vairāk spēles, kas ir radījušas labāku ritmu. Diemžēl komanda nerāda to labāko sniegumu. Uzbrukums pieklibo un vidēji spēlē vien divi gūtie vārti un arī aizsardzības kvalitāte nepārliecina.

Uzskatu, ka Tampabeja ir šīs spēles favorīti un tie turpinās savu uzvaras gājienu. Mana prognoze: “Lightning” uzvara pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: Tampabeja uzvarēja papildlaikā 3:2

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
NHL, Kolumbusas "Blue Jackets" - Tampabejas "Lightning": “Lightning” uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.96
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25