40 EUR bezriska likme
Saņemt

Londonas klubu dubultuzvara pirmdienas vakarā?

Londona @ 15.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šoreiz no manis uzreiz divas spēles jeb ekspresis. Londonas “Chelsea” jaunā trenera Tomasa Tuhela vadībā sākuši labi, futbolisti grib sevi pierādīt un komandas sniegums uzlabojas. Vienībai četras uzvaras pēc kārtas. Uzskatu, ka ir visi priekšnoteikumi, lai uzvaru sērija turpinātos arī pirmdienas vakarā, kad pretim stāsies Ņūkastlas “United” futbolisti, kuriem nav tas labākais periods. Arī vēsturiski “Chelsea” bieži spējuši uzvarēt Ņūkastlu, kas dod papildus pārliecību.

Tāpat jāpiebilst, ka Ņūkāstlai ir iztrūkumi sastāvā – nespēlēs atslēgas spēlētāji Hendriks, Šērs un Vilsons.

Otrā pirmdienas vakara spēlē Šēfīldas “United” viesoies Londonā pie “West Ham”. Prognozēju Londonas uzvaru, jo Šēfīldas komandai visai grūts grafiks šajā sezonas nogrieznī, bet soliņš un sastāva dziļums nav tik kvalitatīvs. Vesthema pilnībā var koncentrēties uz Premjerlīgu. Komandai ir stabila spēle visos “depertamentos”: stabils vārtsargs un aizsardzības līnija, kvalitatīvi pussargi un uzbrukums. Uz jautājuma zīmēs gan ir Antonio, tomēr arī bez viņa Deivida Moisa trenētai komandai vajadzētu uzvarēt.

Mana prognoze: “Chelsea”(1,30 koef.) + “West Ham” (1,77 koef.) uzvaras.

Prognoze precīza: “Chelsea” uzvara 2:0 + “West Ham” uzvara 3:0

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Premjerlīga, ekspresis: "Chelsea" + "West Ham" uzvaras
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71