40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latvijas izlase uzvarēs pārliecinoši

Rīga, 19:30 @ 20.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas izlase tiekas pret Bulgārijas izlasi cīņā par tikšanu uz 2021. gada Eiropas čempionātu. Matemātika vienkārša, uzvaram maču ar +7 un darbs padarīts. Neatkarīgi no mača atbildības, mana prognozes būtība ir tāda, ka šajā mačā nenotiekot brīnumiem Latvijas izlase ne tikai uzvarēs ar vajadzīgo punktu starpību, bet gan kārtīgi ierādīs vietu pretiniekam.

Bulgārijas izlases sastāvu veido lielākoties vietējās līgas spēlētāji un, protams, lielākais bieds Dī Bosts no “Monaco”. Latvijas izlase ir pulcējusi šī brīža labāko sastāvu, kas ir pieejams, īpaši jāizceļ Jānis Timma un Dairis Bertāns, kas ir īpaši izsalkuši šobrīd spēlēt basketbolu un uzvarēt, jo ar klubu tas šosezon sanācis reti. Arī Roberts Štelmahers sastāva izvēlē eksperimentus nav veicis un izvēlējies labākos 14 no 18. Ticu Latvijas izlases pārliecinošai uzvarai!

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas uzvara ar -12,5 handikapu
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73