40 EUR bezriska likme
Saņemt

KHL: Rīgai mājās pārbaudījums pret “Severstal”

Rīga, 19:30 @ 29.01.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Čerepovecas vienībai šovakar jau piektā spēle viesos pēc kārtas. Šoreiz viņu pretinieki būs Rīgas “Dinamo”.  Līdz šim parādīts vājš sniegums, jo izcīnīta tikai viena uzvara šajos mačos. Tā iegūta pret novājināto “Avtomobilist”, kurā jaunais “Severstaļ” talants Ņikita Gusļistovs guva “hat-trick”. 

Vietējiem “Dinamo” no sportiskā viedokļa neko īsti vairs nevajag. Ņemot vērā to, ka vakar bija komandas kapteiņa Laura Dāziņa un šodien Kristapa Sotienieka dzimšanas diena, vienībā noteikti valda labs garastāvoklis. Par spīti tam, ka sniegums nedod tos rezultātus kādi tika gaidīti.

“Severtsaļ” šobrīd nav viegli ne emocionāli, ne fiziski, jo viņi atrodas uz “play-off” robežas, taču punkti nāk grūti. Uzkrājies nogurums arī tādēļ, ka ir jau pienācis sezonas pēdējais nogrieznis. Ja Rīgai nepievilks aizsardzības un vārtsargu līnija, tad Rīga pilnīgi noteikti aizķers šovakar kādu punktu.

Mana likme: “Dinamo” uzvara, vai neizšķirts pamatlaikā.

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
KHL, Rīgas "Dinamo" - Čerepovecas "Severstaļ": “Dinamo” uzvara, vai neizšķirts pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.91
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64